Jaké druhy dětských židlí se vyrábějí?

Jednou z variant dětského nábytku jsou dětské židličky. Je velmi důležité, aby už od dětství se u dítěte bylo správné držení těla, proto k výběru dětské jídelní židličky rádi a plochy, je třeba přistupovat zodpovědně – na nákup dětské židle a stůl v náhodném pořadí – není nejlepší řešení. Existuje několik druhů nábytku tohoto typu, s nimiž se stojí za to seznámit se před výběrem a nákupem.

Hlavní rozdíl židle pro děti – to jsou materiály, z nichž jsou vyrobeny.
Druhy materiálů pro dětské židle

Plastové židle. Tyto židle jsou lehké, mohou mít jakoukoli barvu, oni se nebojí vody, snadno se může pohybovat po pokoji sám dítě. Pravda, v tomto případě počet výhody takového nábytku nepřeváží jeden minus – komfort při používání. Plast zůstává plastem, který by diletantský to ani bylo – příjemný pocit komfortu, jak je od dřevěného nábytku, dítě se od ní nedostane.

Židle pro děti s kovovou hlavní (kostrou). Spolehlivé, někdy – s možností nastavení na růst. Taková židlička je snadné poškodit nebo zlomit, ale je to docela těžký, kromě toho, že stojí za to je poněkud dražší, než je dřevěná analogové.

Židle z masivního dřeva. Asi nejvíce zajímavá možnost ze všech. Důvodem šetrnosti k životnímu prostředí materiál – žádné škodlivé látky tak vysoká stolička životního prostředí se přenáší, je velmi příjemný na dotek a je spolehlivý, kromě toho – je odolný. Jedinou nevýhodou lze nazvat jeho vysokou cenu (která, mimochodem, zmizí jeho ctnosti).

-židle. Výhodné pořízení – kombinuje spolehlivost a nízké náklady a trvanlivost, a dlouhé zachování krásného vzhledu. Za nevýhody lze zapsat závažnost a není tak pohodlné používání, a to jak u židlí z masivu.

-rám židle. Takový výrobek je vyroben z různých materiálů. Rám je ze dřeva, a to sedátko a opěradlo je z překližky. Zde je velmi důležité tento aspekt, jako je tloušťka překližky – protože jeho spolehlivost je přímo závislá na tento faktor.

Reklamy