Zakázané produkty

Zelenina, ovoce, sušené ovoce, bylinky, ovoce, ale jen kromě zakázaných. Však spotřebovává data výrobky, pamatujte prosím, že v některých z nich obsahuje hodně tekutin a cukru, je třeba vzít v úvahu při sestavování menu. S péčí a v malém množství konzumovat květák a zelený hrášek. Mírně konzumujte ovoce, které obsahují hrubé vlákniny, například, jablka, hrušky nebo pomeranče.
Pokrmy z různých druhů obilovin.
Těstoviny a jídla z nich.
Zeleninové, a mléčné polévky.
Mléčné výrobky, mléko, ale pouze s nízkým obsahem tuku. Povoleny a nesolené tvrdé sýry.
Mořské plody, nízkotučné druhy ryb.
Rostlinné oleje a másla a rozpuštěné máslo.
Med, želé, pěna, džem, džemy, želé, není čokoláda.
čaj, kompoty, odvary, šťávy.

Zakázané potraviny:

Tučné maso, uzeniny, maso, droby, většina druhů klobásy, konzervy, stejně jako vývary, strava 10 z drůbeže nebo masa, zejména bohaté.
Rybí konzervy, kaviár, nakládané, solené, smažené, velmi tučné ryby, a rybí vývar.
Houbové vývar a houby.
Luštěniny.
Česnek, ředkvičky, vodnice, tuřín, ředkvičky, křen, špenát, cibule, šťovík, všechny marinované, solené a nakládané zeleniny.
Čerstvé pečivo, listové těsto, .
Kávu, sycené nápoje, alkohol a veškeré nápoje a potraviny dětské koberce obsahující kakao.
Kulinářské a masné tuky.
Pepř, hořčice.

Kromě toho, dietní stůl 10 eliminuje veškeré polotovary, rychlé občerstvení a jiné škodlivé potraviny. I přes impozantní seznam zákazů, pomocí některé produkty, to je docela možné vařit mnoho chutné , například, dušená masa, rendlíky, karbanátky, suflé, vegetariánské polévky a tak dále, Ale představuje menu, prosím, na vědomí, že se dekorace na zeď doporučuje jíst ve stejnou dobu, v den, ne méně než pětkrát, objem porce by měl být malý, zatímco teplota jídla pohodlnější.

Reklamy